Tee Maralali II – Archer´s Post

Archer´s Post on Isiolost nii poole tunni tee kaugusel. Ühest küljest viib sinna viimase peal asfalt (nagu arvata oli – hiinlaste ehitatud), teisalt on see juba täitsa omaette hõimumaailm, mis pole kellegi sihtpunkt. Reisijuht piirdus siin paari reaga. Aga ausalt öelda tundus Archer´s Post palju huvitavam koht olema, kui vaid paar rida. Kui kunagi peaksin veel sinna kanti sattuma, tuleb seda kanti kindlasti pikemalt avastada. Lihtsaid ööbimispaiku ja söögikohti tundus Archer´s Postis olema.

Järgnevad pildid on kiirelt bussiaknast tulistatud. Mingit sihtimist-rihtimist seal teha ei saanud. Jäi siis pildile, mis jäi. Igal juhul kõrvalt vaadates tundus väga kirev elu olema.

Archer´s Postis lisandus bussi päris palju kohalikku koloriiti. Polnudki varem odade, sulgede, kaelaehete ja muu taolisega koos bussis sõitnud. Värvilist vaatamist kogu raha eest!

Archer´s Post

Archer´s Post

Samburu naised pakkusid müügiks puuvilju, näkse ja ehteid. Fotoka nägemisel tõusis kõva kisa ja kätega vehkimine, et mitte öelda sõimamine. Allolev pilt sai klõpsitud hetk enne kirjeldatud protsessi algust.

Advertisements
Categories: Keenia, Reisid | Sildid: , | Lisa kommentaar

Navigeerimine

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.