Palume hotellis mitte tulistada!

80 kilomeetri kaugusel pealinn Kampalast asuv Jinja on Uganda suurim linn – kuigi neid kahte pole mõtet väga võrrelda. Kampala kõrval on Jinja selline vaikne väike kohake. Samas on Jinja paljudele peamine põhjus, miks Ugandasse minna. Niiluse läte, rafting Niilusel ja muu. Aga samahästi võib Jinjat vaadata ka kui põhjendamatult ülehaibitud sihtpunkti – kõik sõltub huvidest ja eelistustest.

Majutusvõimalusi Jinjas jagub. Üks parimaid on vaiksel kõrvaltänaval asuv 2Friends Guesthouse. Mõnus atmosfäär, hea teenindus, korralik köök. Suurel populaarsusel on ka miinuspooli – söögi-joogipoolis on kallis (majutuse hinnad muidugi ka) ja tihti on terve guesthouse tervenisti broneeritud.

Meeldetuletus hotelli väraval.

Meeldetuletus hotelli väraval.

Kui “Sõprades” ruumi pole, võib vaadata sealt mitte kaugel asuvasse hotelli Paradise on the Nile. Sealne atmosfäär jääb “Sõpradele” mõnevõrra alla, aga see on poole odavam, seal on suur bassein ja head vaated Niilusele. Nagu viitab hoiatussilt, pole relvad paradiisis oodatud. Seda kontrollitakse väga põhjalikult – kuni pealelõunani. Õhtul ei tunne sinu relvastuse vastu keegi huvi. Võimalik, et õhtuti pole kombeks tulistamisi ette võtta.

Categories: Reisid, Uganda | Sildid: | Lisa kommentaar

Navigeerimine

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: