Mida osta Tha Khaeki bussijaamast?

Tha Khaek on linnake Laoses, Tai piiri ääres. Raske öeldagi, kas lugeda teda Laose keskpiirkonna alaossa või siis lõunaosa põhjapoolsesse nurka kuuluvaks. Ausalt öeldes sõltub sellest ka erakordselt vähe. See rahulik linn jääb ilmselt meelde kui paratamatu vahepeatus neile, kes kuskil Savannakheti ja Vientiane’i (või Pakse) vahel öömaja otsivad.

Midagi, mis sellest väikelinnast natuke rohkem meelde jääb, on isegi Laose kohta mõnevõrra ebatavaline müügiartikkel. Nimelt pakuti Tha Khaekis lisaks bussijaamade tavalisele stardipaketile (krõpsud-pähklid-vesi-õlu-kana) vähe intrigeerivamaid ostlemisvõimalusi.

Ega muidugi hästi aru ei saanud, millega täpsemalt tegu on, sest valge inimese lähenedes kaeti kõnealused objektid siivsalt linaga (hmm… miks?). Seetõttu tuli ka pildistada parasjagu kaugelt. Algul tundus, et tegemist on suurte rottidega, pilti suurendades tundub siiski vähe kobedama elukaga tegemist olema. Üks potentsiaalne ostja uuris pakutavat päris pikalt. Tundub, et ostjaid on pakutavaga kursis ja millegi jaoks neid elukaid ikka tarvitatakse. Ja kui bussijaamas pakkumist on, siis võib eeldada, et potentsiaalne klientuur liigub just läbi selle.
Häid bussireise!

Categories: Laos, Reisid | 2 kommentaari

Navigeerimine

2 thoughts on “Mida osta Tha Khaeki bussijaamast?

 1. Valdek

  No räägi välja, mis nimega see delikatess või potentsirohi oli?

  • Veigo

   No kes seda teab…
   Ei saanud ju uurida.
   See oleks muidu hea küsimus Mõigu KEKi võistkonnale: mis elukat võib Laoses kohalikule müüa, aga välismaalasele ei tohi näidata?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: